Velký rozlučkový výprodej - prodlouženo do 4.10.

V únoru jsme z rodinných důvodů omezili činnost našeho e-shopu a slibovali jsme nový projekt zaměřený pouze na naše japonské srdcovky. Čas plynul, lépe řečeno letěl a já jsem zjistila, že s naším Malým Špendlíčkem se můj život ubírá jiným směrem. Vášeň pro metrážové látky se pomalu ale jistě přetavila do jiných vášní, až jsem nakonec dospěla k rozhodnutí, že žádný nový projekt s látkami již rozjíždět nebudeme a nechám se sama překvapit, co dalšího pro nás život chystá.

Pro Vás, naše milé zákazníky, kteří jste s námi ušli tak dlouhou cestu, to přináší ale opět dobrou zprávu – poslední skladové zásoby a zapomenuté kousky Vám teď nabízíme v bleskovém totálním výprodeji za velice příjemné ceny. Naleznete zde mnohé novější kousky jako Echino ale i starší dávno vyprodané vzory a některé kousky, které se u nás doteď ukrývaly – jako třeba skvělé merino. Pokud po něčem toužíte, doporučujeme schmatnout si to co nejdříve, protože co jednou z nabídky zmizí, zmizí definitivně – žádné doplňování zásob již nebude. Výprodej i činnost e-shopu ukončíme k 30.9.2015. Vzhle­dem k nízkým výprodejovým cenám, které jdou často hluboko pod nákupní ceny, jsme zrušili také veškeré množstevní a věrností slevy.

Moc děkujeme, za krásných 5 let, během kterých mohl náš e-shop díky Vaši podpoře, Vašim podnětům a nápadům vzniknout, růst a být úspěšný. Přejeme Vám příjemné výprodejové nakupování a věříme, že se jednoho dne opět potkáme.

Vaše Veselá Jehlička & Velký Špendlík
Napište nám Veselá Jehlička na Facebooku Veselá Jehlička na Pinterestu Veselá Jehlička bloguje