Velký rozlučkový výprodej u Jehličky

Před čtyřmi a půl roky jsme otevřeli brány našeho látkového království, které nám (a doufáme, že i Vám, našim zákazníkům) od té doby každý den dělalo velikou radost. Na začátky, kdy se v našem obýváku v malém dvoupokojovém bytě nedalo kvůli látkám ani hnout, dnes vzpomínáme s úsměvem. Od té doby Veselá Jehlička i díky Vám ušla dlouhou cestu a z večerního hobby při běžném zaměstnání se postupně stala hlavní činnost, několikrát jsme látky museli stěhovat do větších prostor, nabrali jsme pomocné ruce, …

Největší milník však nastal před půl rokem, kdy jsme se rozrostli o našeho Malého Špendlíčka, který v našem živote udělal velký průvan a ukázal nám, že i tisíckrát naplánované věci, budou v realitě fungovat dočista jinak. Po půl roce snažení o podávaní 100% výkonů na všech frontách, musím přiznat, že s babičkami vzdálenými stovky kilometrů, s Velkým Špendlíkem pracujícím od vidím do nevidím a Malým Špendlíčkem více nespícím než spícím, je balancování mezi rodinou a e-shopem hodně náročné a vyčerpávající a výkony spíš než 100% jsou průměrné. Proto jsme se, i když s těžkým srdcem, rozhodli, že je čas obrátit list a e-shop, tak jako funguje v současnosti, uzavřít a místo něho přijít s jiným modelem, který nám i Vám opět přinese radost, prvotřídní služby a hlavně půjde lépe skloubit s našimi rodinnými radostmi i starostmi – ale o tom Vám více prozradíme až někdy příště.

Vy však pro teď smutnit nemusíte, naopak máme pro Vás dobrou zprávu – z důvodu uzavření e-shopu jsme pro Vás připravili velký výprodej všech skladových zásob. Látky, stuhy, knihy, střihy a další šikovné drobnůstky si teď můžete ulovit za skvělé výprodejové ceny a to je, jak doufáme, důvod k radosti. Pokud Vaše srdíčko po něčem touží, doporučujeme schmatnout si to co nejdříve, protože co jednou z nabídky zmizí, zmizí definitivně – žádné doplňování zásob již nebude. A navíc, jeden z Vás se pod vánočním stromečkem může těšit ze skvělého řezače látek Accuquilt Go! baby s příslušenstvím. Předtím než se na výprodejové nakupování a soutěžení vrhnete, přečtěte si prosím i další detaily výprodeje a pravidla soutěže níže.

Detaily výprodeje

  • platnost cen – výprodejové ceny platí od půlnoci 17.11.2014 do vyprodání skladových zásob, maximálně však do 31.1.2015. Za výprodejové ceny u nás v této době naleznete všechno zboží kromě posledních novinek.
  • další slevy – na zboží za výprodejové ceny lze uplatnit také naše množstevní a věrnostní slevy, k výprodejovým cenám tak můžete získat až dalších 14% slevu.
  • dostupné množství – všechno zboží je dostupné pouze v uvedeném množství, doobjednání většího množství není možné. Po vyprodání skladových zásob již zboží doplňováno nebude. Pokud se náhodou stane, že ve stejnou dobu dorazí vícero objednávek na stejné zboží, které se tímto vyprodá, bude zboží přiděleno objednávkám v pořadí v jakém dorazili a pokud na Vás nezbude, budeme Vás neprodleně kontaktovat.
  • platnost objednávek – při platbě bankovním převodem, prosíme, uhraďte své objednávky co nejdříve. Pokud nebude platba u nás připsáná do 5 dnů od přijetí objednávky a v této lhůtě od Vás nedorazí ani žádná zpráva, objednávka bude automaticky zrušena. Potřebujete-li delší splatnost, dejte nám vědět a individuálně se domluvíme.
  • odesílání objednávek – objednávky vyřizujeme v poradí v jakém dorazí resp. jsou uhrazeny. Balíčky odesíláme co nejrychleji nám to naše ruce i nohy dovolí, děláme maximum proto, aby balíček za Vámi putoval obratem po přijetí objednávky (resp. po připsání platby na náš účet v případě platby bankovním převodem). V případě extrémně velikého návalu objednávek se dopředu omlouváme za delší čekací dobu, která může být i jeden týden – pokud táto situace nastane, budeme Vás neprodleně kontaktovat. Pokud na balíček velice spěcháte, připojte k objednávce krátkou poznámku a Vaši objednávku vyřídíme co nejdříve.

Soutěž o AccuQuilt Go! baby

Pro jednoho z Vás máme ještě jeden dárek pod vánoční stromeček – skvělý řezač látek AccuQuilt Go! baby a k němu dvě řezací podložky a dvě řezací šablony v hodnotě více než 4000 Kč. A jak ho můžete získat? Velice jednoduše! Nakupte u nás v období 17.11. – 17.12.2014 a Vaše objednávka bude automaticky zařazena do slosování, které proběhne hned 19.12.2014, aby Vám Ježíšek Váš nový řezač stihl dovézt pod vánoční stromeček. Výsledky soutěže oznámíme na Facebooku a výherce budeme kontaktovat e-mailem / telefonicky. Výhra v soutěži není právně vymahatelná a vyhrazujeme si právo na změnu pravidel.

Výsledky soutěže – doplněno 19.12.

Soutěž o řezač látek AccuQuilt Go! baby již skončila a z nového pomocníka se může těšit již jedna z Vás – výsledky naleznete na naši Facebookové stránce.

Moc děkujeme za krásné čtyři a půl roky, během kterých mohl náš e-shop díky Vaši podpoře, Vašim podnětům a nápadům vzniknout, růst a být úspěšný. Přejeme Vám příjemné výprodejové nakupování a držíme pěsti v soutěžení a těšíme se na Vás s našimi novými nápady.

Vaše Veselá Jehlička & Velký Špendlík
Napište nám Veselá Jehlička na Facebooku Veselá Jehlička na Pinterestu Veselá Jehlička bloguje